Kde jsme…jak se k nám nejlépe dostanete

Kořenov leží v nejvýchodnější části Jizerských hor v těsném sousedství Krkonoš. Díky své poloze je skvělým místem k zimní i letní dovolené. V blízkém okolí leží známá jizerskohorská a krkonošská zimní střediska, jako jsou Příchovice, Harrachov, Paseky či Rokytnice nad Jizerou. Pro běžkaře jsou k dispozici kilometry dobře upravených stop.

Do Kořenova se nejlépe dostanete po hlavní silnici E65 vedoucí z Turnova do Harrachova, nebo po silnici I/14 z Jablonce nad Nisou, která se v Tanvaldu napojuje na E65 směr Harrachov. Popř. z opačné strany po silnici I/14 z Vrchlabí směr Harrachov a poté již do Kořenova.

Chata Jasan se nachází ve střední části Kořenova v nadmořské výšce 715 m. n.m. Při příjezdu od Tanvaldu odbočte vlevo před čerpací stanicí Eryx Oil a poté ihned vravo a zase vpravo. Chata Jasan je po cca 200m po levici.

Při příjezdu z opačné strany, tedy od Harrachova popř. Vrchlabí odbočte naopak za čerpací stanicí Eryx Oil vpravo a poté ihned vpravo a po 20m zase vpravo. Chata Jasan je po cca 200m po levici.

Pro lepší přehlednost využijte aktivní mapu v položce menu Kontakt popř. v zápatí každé stránky našeho webu.