Hodnocení 9,5 na Booking.comÚnor 2024
Velmi dobré
Irina, Německo ( zdroj Booking.com )

Leden 2024
Chatu a Jizerky jsme si užili i když nám úplně nevyšlo počasí. Teplíčko, pohoda. Rádi bychom zažili v létě.
Jarda s partou

Leden 2023
Velmi dobrá poloha, klid, ale nedaleko od sjezdovek, turistických stezek atd. Rádi se vrátíme!
Felix, Německo ( zdroj Booking.com )

Květen 2023
Velmi dobré
Joachim, Německo ( zdroj Booking.com )

Srpen 2023
Krásná lokalita, skvělé vybavení, nic nám zde nechybělo, děti měli trampolínu, hráli jsme nohejbal a volejbal a grilovali.
Šárka ( zdroj Booking.com )

Červen 2022
Vše bylo naprosto dokonalé. Krásná zahrada, chata i okolí. Vše krásně čisté. Určitě se vrátíme.
Klára ( zdroj recenze Booking.com )

Listopad 2022
Naprosto výjimečné.
Sobollka ( zdroj recenze Booking.com )

Fantastické
Martin, Rumunsko ( zdroj recenze Booking.com )

Květen 2022
Ubytování jsme si zarezervovali jako svatební dar z okruhu našich přátel a byli jsme velmi spokojeni. Je zde bez problémů dostatek místa pro 16 osob, dům je nádherně obklopen zelení a nabízí mnoho příležitostí k aktivitám jako je turistika, sauna, volejbal, stolní tenis, táborák atd.
Rico, Německo ( zdroj Booking.com )

Srpen 2021
Naprosto výjimečné
Petr ( zdroj Booking.com )

Září 2021
Ideální ubytování pro skupinu s dětmi, veškeré vybavení k dispozici, ohniště se dřevem, sauna, perfektně vybavená kuchyně. Pobyt jsme si moc užili a určitě se chceme vrátit.

Ondřej ( zdroj Booking.com )

Duben 2021
Prostorná chata na úžasném místě. Praktické vybavení kuchyně, která je šikovně propojená s obývákem. Velice jsme si užili ping pong, dost palek a míčku. Sauna!
Jaromír ( zdroj recenze Booking.com )

Květen 2018
Chata Jasan je ideálním místem pro partu přátel nebo velkou rodinu. Na své si přijdou dospělí i děti jakéhokoli věku. Všude kolem je překrásná příroda a srnky tu dávají dobrou noc, doslova. Hned za chatou je parádní posezení s možností grilování a hřiště pro malé i velké. A pokud nehledáte jen odpočinek, ale i aktivní vyžití, dá se odtud podniknout neskutečné množství výletů pěšky, na kole i autem (vzhledem k velkému množství sjezdovek všude kolem, bude chata v zimním období ideální výchozí bod pro lyžaře i běžkaře).
Místo i ubytování mohu jen doporučit a určitě se sem v budoucnu rádi vrátíme.
Katka

Duben 2018
Moc Vám děkujeme. Pobyt byl naprosto super, chata je úžasná, krásně vybavená, ideální pro děti. Nemohli jsme se nabažit toho prostoru uvnitř i kolem. Opravdu nádherné místo. Obdivovali jsme taky moc nový stůl venku, parádní saunu a dětský pokoj. Moc rádi si to někdy zopakujeme.
Ještě jednou díky a přejeme samé spokojené návštěvníky!
M.H.

Únor 2018
Chata je velmi prostorná a pro uvedený počet naprosto pohodlná. Výborně řešené prostory pro uložení lyžařských věcí a jídla. Vše přehledné. Super krb.
Chyběl nám u ledničky mrazák, což nás překvapilo.
Markéta

Únor 2018
Vynikajicí, už budu jezdit jenom sem.
M.

Leden 2017
Super na běžky. Trasy okolo Hvězdy byly pěkně upravené rolbou a dostupné pěšky od chaty. Večerní sauna – spokojenost

Únor 2015
Dům je velmi prostorný. Je to skvělé, má plně vybavenou kuchyň. Nic nechybělo. Dům má saunu, velkou hernu, a dokonce je k dispozici pingpongový stůl. Byli jsme tam v zimě 4 rodiny ( 6 dětí ve věku od 2 do 5 let ), k dispozici jsou dětské kluzáky.
překlad z nj.
Rodina z Německa

Leden 2015
Víkend se nám líbil, zejména to, že jsme mohli být všichni pohromadě i se všemi našimi dětmi. Akci pořádáme každý rok, zatím jsme sice byli pokaždé jinde, ale pro příští rok by jsme udělali výjimku a jeli bychom zase k Vám.
Rodina Praha 6

Listopad 2014
Chata Jasan je prostě báječná. A to hlavně díky majitelům, našim přátelům. Jsou to skvělí lidé a téměř nic není problém. Známe je a víme, jak neustále přemýšlejí nad tím, co lze vylepšit, jak svým klientům ještě více zpříjemnit pobyt.
Do Jasanu jsme se za poslední rok vrátili několikrát. S dětmi i bez dětí, v létě i v zimě. Dříve jsme jezdili a vyhledávali chaty a chalupy, kde budeme moci býti společně jako velká rodina. Chalupu s určitým standardem a soukromím. A nyní už máme vše.
Moc díky za všechno co bylo a doufáme ještě bude.
Příbramáci