Listopad 2014
Chata Jasan je prostě báječná. A to hlavně díky majitelům, našim přátelům. Jsou to skvělí lidé a téměř nic není problém. Známe je a víme, jak neustále přemýšlejí nad tím, co lze vylepšit, jak svým klientům ještě více zpříjemnit pobyt.
Do Jasanu jsme se za poslední rok vrátili několikrát. S dětmi i bez dětí, v létě i v zimě. Dříve jsme jezdili a vyhledávali chaty a chalupy, kde budeme moci býti společně jako velká rodina. Chalupu s určitým standardem a soukromím. A nyní už máme vše.
Moc díky za všechno co bylo a doufáme ještě bude.
Příbramáci
Leden 2015
Víkend se nám líbil, zejména to, že jsme mohli být všichni pohromadě i se všemi našimi dětmi. Akci pořádáme každý rok, zatím jsme sice byli pokaždé jinde, ale pro příští rok by jsme udělali výjimku a jeli bychom zase k Vám.
Rodina Praha 6
Únor 2015
Dům je velmi prostorný. Je to skvělé, má plně vybavenou kuchyň. Nic nechybělo. Dům má saunu, velkou hernu, a dokonce je k dispozici pingpongový stůl. Byli jsme tam v zimě 4 rodiny ( 6 dětí ve věku od 2 do 5 let ), k dispozici jsou dětské kluzáky.
překlad z nj.
Rodina z Německa
Leden 2017
Super na běžky. Trasy okolo Hvězdy byly pěkně upravené rolbou a dostupné pěšky od chaty. Večerní sauna – spokojenost…
J.V.
Únor 2018
Vynikajicí, už budu jezdit jenom sem.
M.
Únor 2018
Chata je velmi prostorná a pro uvedený počet naprosto pohodlná. Výborně řešené prostory pro uložení lyžařských věcí a jídla. Vše přehledné. Super krb.
Chyběl nám u ledničky mrazák, což nás překvapilo.
Markéta
Duben 2018
Moc Vám děkujeme. Pobyt byl naprosto super, chata je úžasná, krásně vybavená, ideální pro děti. Nemohli jsme se nabažit toho prostoru uvnitř i kolem. Opravdu nádherné místo. Obdivovali jsme taky moc nový stůl venku, parádní saunu a dětský pokoj. Moc rádi si to někdy zopakujeme.
Ještě jednou díky a přejeme samé spokojené návštěvníky!
M.H.
Květen 2018
Chata Jasan je ideálním místem pro partu přátel nebo velkou rodinu. Na své si přijdou dospělí i děti jakéhokoli věku. Všude kolem je překrásná příroda a srnky tu dávají dobrou noc, doslova. Hned za chatou je parádní posezení s možností grilování a hřiště pro malé i velké. A pokud nehledáte jen odpočinek, ale i aktivní vyžití, dá se odtud podniknout neskutečné množství výletů pěšky, na kole i autem (vzhledem k velkému množství sjezdovek všude kolem, bude chata v zimním období ideální výchozí bod pro lyžaře i běžkaře).
Místo i ubytování mohu jen doporučit a určitě se sem v budoucnu rádi vrátíme.
Katka