Kuchyň

Moderně zařízená a vybavená kuchyň Vám poskytne dostatek prostoru pro kvalitní přípravu jídel. Součástí kuchyně je i jídelní kout s dřevěným stolem a lavicí se židlemi. A tak ani u vaření, při času stráveném v kuchyni nemusíte být sami.

Vybavení kuchyně:

elektrický sporák s elektrickou horkovzdušnou troubou, chladnička, mikrovlnná trouba, překapávač, kávovar Nescafe Dolce Gusto (kapsle nejsou součástí), varná konvice, topinkovač, myčka nádobí, talíře, hrnky, skleničky, příbory… to vše v potřebném množství k celkové kapacitě chaty. Mycí prostředky a tablety do myčky jsou součástí výbavy.

Kořenov, Chata Jasan, KuchyňKořenov, Chata Jasan, KuchyňKořenov, Chata Jasan, Kuchyň

Obývací pokoj

Místnost je vybavena koženou sedací soupravou 3+2+1, kulatým konferenčním stolkem, LCD TV, DVD, kabelovou TV, rádiem s CD, krbovými kamny… a tak je přímo předurčena k lenošení nebo k posezení s přáteli se sklenkou vína u praskajícího ohně v krbových kamnech. V celém prostoru je dlažba.

Obývací pokoj, Chata Jasan, KořenovObývací pokoj, Chata Jasan, KořenovObývací pokoj, Chata Jasan, Kořenov

Jídelna

Jídelna Vám nabídne komfortní prostor pro společné stolování. Žádný z vás nemusí čekat až někdo před ním uvolní místo u stolu. Tedy naše jídelna vám umožní zažít radost ze společných chvil při konzumaci připravených pokrmů.

Po jídle můžete jídelnu proměnit v další společenský prostor, ve kterém lze hrát nejrůznější stolní hry. K dispozici máme skládací karetní desku a mnoho stolních her.

Ubytování Kořenov, Chata Jasan, Jizerské hory

Sociální zařízení

Chata Jasan je vybavena dvěma koupelnami a třemi samostatnými WC. V přízemí objektu se nachází jedna koupelna vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou. Druhá koupelna je potom v patře – rovněž se sprchovým koutem a umyvadlem. Rozložení WC: 1x přízemí, 2x patro.