Chata Jasan – Vaše ideální dovolená na horách

Hledáte vhodné místo pro strávení dovolené? Láká Vás aktivní dovolená ? Nebo spíše rodinná dovolená ? Řešením pro Vás může být chata Jasan v Kořenově s cenou již od 90,-Kč/osoba/noc. Chata Jasan poskytuje ideální možnosti ubytování na horách

pro skupinu až 16-ti osob

všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi (k dispozici 2 dětské postýlky), kterým nabízí nespočet možností pro sportovní aktivity, a zároveň relax na horách .

Ve východní části Jizerských hor, leží

obec Kořenov – “brána” nejvyšších hor, Krkonoš.

Svojí polohou Kořenov nabízí snadnou dostupnost jak Jizerských hor tak Krkonoš.

Proto ubytovaní na horách v naší chatě v Kořenově poskytuje v létě ideální podmínky pro horskou turistiku a cykloturistiku a v zimě pro sjezdové lyžování , snowbording a běžky. Celé Jizerky lze projet na kole a Krkonoše přejít pěšky. Množství cyklistických tras, minimální provoz motorových vozidel a nádherná příroda k cyklo vyjížďkám přímo vybízí. Raději než na kole chodíte pěšky? Přijměte návrhy pěších túr do okolí, případně Nordic Walking po hřebenech Krkonoš.

Je pro Vás jedinou myslitelnou aktivní dovolenou, dovolená na horách v zimě? Pak i pro Vás máme skvělé nabídky. V minimálních vzdálenostech (do 10 min. od chaty Jasan) naleznete několik známých lyžařských středisek poskytujících sjezdové tratě nejrůznějších obtížností. Nejblíže a nejméně náročná je

sjezdovka v Kořenově

dále dva vleky a pět sjezdovek v Příchovicích (6 min, 3,3km), sedačková lanovka, vlek a tři sjezdovky v Rejdicích (7min, 4,5km), sedačková lanovka, čtyři vleky a deset sjezdovek v Pasekách nad Jizerou (15min, 10km) a dva lyžařské areály s celkem pěti sjezdovkami nejvyšší kvality ve známém lyžařském středisku Harrachov (7min, 6km). Ve všech uvedených lokalitách jsou pro zájemce k dispozici snowboard parky.
Pro běžkaře Jizerské hory nabízí běžecké tratě s nekonečnými kilometry perfektně upravených stop.

A proto, až se zima zeptá “Co jsi dělal v létě”…máte jedinečnou možnost odpovědět-

“Navštívil jsem Kořenov, Chatu Jasan a prožil tu parádní dovolenou se skvělou partou přátel”

Chata Jasan KořenovChata Jasan KořenovChata Jasan Kořenov